Заступник директора по закупівлі
ТАВЕС ПЛЮС
Украина, Киев
5 днів тому
source : Jobs.ua

Заступник директора по закупівлі1. Здійснює організацію процесу забезпечення сировиною, матеріалами, товарами, інструментом, спецодягом, господарським інвентарем та т.

д.2. Контролює правильність і своєчасність виконання поставлених завдань співробітниками відділу.3. Керує розробкою проектів перспективних і річних планів матеріально-технічного забезпечення.

4. Стежить за станом запасів сировини і товарів, вживає заходів для їх мінімізації.5. Виконує роботи, пов'язані з підготовкою претензій до постачальників.

 • 6. Керує роботою : - з техніко-економічного аналізу в галузі матеріально-технічного постачання; - з розробки стандартів підприємства з матеріально-технічного забезпечення;
 • щодо підвищення якості продукції, що випускається.7. Бере участь в узгодженні умов і укладанні договорів поставок з матеріально-технічного забезпечення підприємства, вживає заходів з розширення прямих зв'язків з постачальниками.
 • 8. Здійснює організацію оперативного обліку постачальницьких операцій.9. Своєчасно складає і подає на погодження кошторис витрат по закупівлях у відповідності до чинного Положення про планування .

  10. Контролює дотримання норм розрахунків по відділу, відповідно до затвердженого кошторису.11. Своєчасно і в повному обсязі складає і передає до бухгалтерії необхідні звіти.

  12. Контролює своєчасність здачі звітів в бухгалтерію співробітниками відділу.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява