Водій з власним вантажним авто 5 тонн (цільнометалева з гідробортом, Євро 4, 5, 6)
Нова пошта
Львов, Львовская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Водій з власним вантажним авто 5 т.(цільнометалева з гідробортом, Євро 4, 5, 6, ФОП 3 група) Львів, вул. Трускавецька 15 Нова пошта лідер експрес-доставки в Україні.

Наша команда постійно зростає, і зараз ми шукаємо водія з власним автомобілем 5 т. цільнометалева будка, гідроборт, Євро 4,5,6.

ФОП 3 група . Хочеш поєднувати роботу за кермом зі спілкуванням з людьми? Бажаєш як Святий Миколай доставляти посилки, наповнені радістю та турботою?

 • Тоді швидше до нас! Ми пропонуємо тобі : білу заробітну плату, оплачувані відпустки, лікарняні та відрядження; медичне страхування;
 • навчання всім тонкощам роботи з обслуговування клієнтів по стандартам Нової пошти; дружній колектив; можливість кар'єрного зростання.

 • Що потрібно робити : здійснювати адресну доставку або забір посилок клієнтів; здійснювати взаєморозрахунки з клієнтами; оформлювати супровідні документи;
 • підтримувати автомобіль у належному технічному стані. Ми очікуємо від тебе : наявність водійського посвідчення; наявність власного автомобіля;
 • наявність відкритого ФОП або готовність його відкрити; стаж водіння автомобілем; гарне знання міста; професійні навички керування автомобілем.

  Якщо все це про тебе і ти бажаєш стати частиною великої родини Нової пошти надсилайте ваші резюме або телефонуйте.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява