Шеф-кухар
Клепач
Ужгород, Закарпатская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми пивна ресторація Клепач , шукаємо нові таланти і запрошуємо до співпраці шеф кухаря, чий професіоналізм не залишить байдужим жодного гостя.

Наш заклад саме для Вас якщо : - Ви вмієте грамотно керувати людьми і як справжній лідер, вести за собою команду- у Вас позитивний підхід до життя, всі трудності для Вас завдання, а не проблема- Ви вмієте якісно планувати та керувати роботою кухні- Контролюєте дотримання санітарно гігієнічних вимог командоюУмови праці : - заробітна плата від 20 000грн.

 • безкоштовне харчування- усі інструменти та ресурси для побудови процесів- можливість реалізовувати власні ідеї в нашому закладі- робочий час обговорюється при співбесідіДосвід роботи від 5 років збільшить Ваші шанси на отримання роботи.
 • Беззаперечною перевагою буде любов до ресторанної справи та харизма)вік 25 45 роківОсновними вимогами є : - професійний підхід до роботи- організаційні та управлінські навички- досвід організації роботи кухні- досвід управління колективом- вміння в складанні та калькулюванні страв- досвід в перебудові бізнес-процесів пов’язаних з кухнею- вміння проводити співбесіди, адатпувати та навчати нових працівників

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява