Заступник начальника управління-начальник відділу грошових виплат і компенсацій
Нова державна служба України
Полтава, Полтавская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта - вища, ступінь вищої освіти - магістр.Досвід роботи - не менше двох років на посадах державної служби категорії Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.

Вільне володіння державною мовою. Посадові обов'язки1) Здійснює керівництво і контроль за діяльністю управління у порядку делегованих йому начальником управління повноважень, несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього завдань, а також, за роботу відділів.

Визначає ступінь відповідальності начальників відділів, спеціалістів відділів в межах повноважень, делегованих йому начальником управління.

2) Організовує прийом документів для призначення усіх видів соціальної допомоги та послуг за принципом єдиного вікна та забезпечує розгляд заяв і прийняття рішень відповідно до затверджених стандартів надання послуг.

3) Забезпечує контроль за правильністю та своєчасністю призначення та виплати соціальних допомог, адресної грошової допомоги, компенсацій та інших видів державної підтримки відповідно до законодавства України, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, забезпечує ефективне і цільове використання відповідних бюджетних коштів.

4) Забезпечує дотримання працівниками відділу порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів державних соціальних допомог, субсидій та інших виплат, організовує проведення інвентаризації особових справ і особових рахунків осіб, які одержують соціальні допомоги та субсидії, у встановленому законодавством порядку.

5) Бере участь у роботі комісій, утворених при районній раді та районній державній адміністрації з питань соціального захисту населення.

6) Планує роботу відділу та забезпечує контроль за виконанням запланованих заходів, готує та подає пропозиції для складання плану роботи управління.

7) Контролює стан виконавської та трудової дисципліни, розподіляє обов'язки між працівниками відділу, визначає ступінь їх відповідальності, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань, вживає заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи відділу.

8) Організовує та здійснює особистий прийом громадян, регулює та контролює своєчасний та якісний розгляд працівниками відділу звернень від органів виконавчої влади, громадських об'єднань, підприємств, установ та організацій, громадян з напрямків діяльності відділу, а також готує за ними проекти відповідних рішень.

9) Здійснює контроль за забезпеченням у відділі впровадження системи захисту персональних даних та дотримання спеціалістами відділу законодавства України з питань захисту персональних даних при їх обробці, дотримання порядку доступу до баз персональних даних та їх захист від доступу до них сторонніх осіб.

10) Здійснює інші повноваження, визначені законом. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праціВідповідно до штатного розпису посадовий оклад становить 6600,00 грн, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за вислугу років (за наявності стажу державної служби) та премія (у разі встановлення).

Термін подачі заявок : 2020-10-01

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява