Керуючий у спеціалізовану агенцію «Фінансовий персонал»
Action Group
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Замовник - рекрутингова агенція Фінансовий персонал , яка була заснована у 2007 році. Основними унікальними перевагами є те, що Фінансовий персонал спеціалізується виключно на пошуку працівників у бухгалтерській сфері та фінансистів (економістів).

Також ключову роль відіграє те, що всі рекрутери агенції обов'язково мусять мати попередній досвід роботи в одній з цих галузей.

За 13 років роботи рекрутери Фінансового персоналу реалізували кілька сотень проектів. І сьогодні, незважаючи на непросту економічну ситуацію в Україні, ми продовжуємо отримувати нові вакансії.

Важливий аспект - Фінансовий персонал є прямим партнером Executive Search агенції Action Group (рік заснування - 2001) та членом міжнародної мережі рекрутингових агенцій Future Manager, з головним офісом у Мілані.

Коло завдань- Розробка та втілення стратегії розвитку бренда Фінансовий персонал - Формування та контроль бюджету- Набір та керування командою- Залучення нових клієнтів та утримання вже наявних- Зустрічі з клієнтами, інколи відрядження.

Участь у конференціях, виставках, семінарах- Участь у розробці ТЗ для CRM, імплементація та подальше використання цього інструменту- Виконання особисто та підлеглими проектів з пошуку персоналу- Контроль ведення документації відповідно до процедур, прийнятих у компанії- Участь у розробці та реалізації нового веб-порталу бренда- Звітування засновникуНеобхідні знання та навички- Вища фінансова освіта- Досвід роботи фінансистом та / або бухгалтером не менш ніж три роки- Базові знання з маркетингу- Досвід роботи рекрутером не потрібен.

Ми всього навчимо.- Володіння MsOffice на рівні впевненого користувача.- Досвід роботи з CRM- Володіння англійською мовою вітається.

Якщо не знаєте - готуйтесь, що з часом таки доведеться вивчити- Харизма лідера. Досвід керування персоналом вітається- Бажання навчитись рекрутингу як професії та як бізнесу- Бажання працювати в приватному бізнесі, на себе- Готовність багато читати та вчитись- Здатність до системної роботиКому варто замислитись над цією вакансією?

Наприклад, вам набридло працювати бухгалтером або фінансистом. Хочеться чогось нового, але страшно міняти професію. Та й накопичений досвід шкода втрачати.

Тоді це ваша вакансія.У нашому випадку вам абсолютно точно, на сто відсотків знадобиться попередній досвід. А професії рекрутера вас навчить наш засновник Дмитро Клім, за плечима якого : - понад двадцять років досвіду в рекрутменті- десятки тренінгів від провідних фахівців з HR- більш ніж тридцять навчених фахівців з пошуку персоналу тільки для наших компаній- викладання курсу рекрутменту для студентів МВА в найстарішому виші України з другої освіти MBA - МІММи не даємо рибу , а вчимо, як її ловити , як мало хто в Україні.

І це навчання не просто професії, а враховуючи посаду - саме цього бізнесу.Інший варіант - вам душно працювати в компаніях, де кожен ваш крок запротокольований.

Будь-яка ініціатива вимагає зусиль, щоб її реалізувати. В нас основне завдання - розвиток бренда. І тут все залежить тільки від вашої фантазії та працездатності.

Ще одна (але не остання причина) : ви хочете особисто впливати на свій прибуток. Вам не подобаються обмежені системи преміювання, де зазвичай є стеля , вище якої не піднятись.

Не можемо сказати, що хліб зовнішнього рекрутера легкий. Але наш девіз - гарні кандидати коштують дорого, а погані - ще дорожче.

Зазвичай клієнти нас чують і розуміють, що якісна робота має достойно оплачуватись. Далі ж все залежатиме від вас. Дата закінчення розгляду резюме - 1 вересня 2020 року.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява