Конструктор одягу (жін., чол.) для молодіжного бренду
HypeLabs
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми новий український бренд одягу, який має на меті вийти на міжнародний ринок та здійснювати продажі онлайн. HL це справжня революція у світі моди не лише в Україні, а і за її кордонами.

Революція стилю. Революція сприйняття одягу. Революція самовираження. Ми створили абсолютно унікальні принти в колаборації українських і європейських художників та дизайнерів.

Головна ідея це сміливе радикальне самовираження.Ваші обов’язки : - Конструювання молодіжного одягу oversize (чоловіча, жіноча, головні убори)- Розробка та градація лекал, виготовлення робочих лекал та технологічний опис- Розробка моделі з ескізу, замальовка тих.

ескізу, побудова викрійок- Внесення змін до лекалу після пошиття зразка- Знання послідовності пошиття та технології обробки- Хороше знання дефектів конструювання та пошиття, способи їх усунення- Формування розкладок на тираж- Розрахунок витрати матеріалів та фурнітури на модель- Робота з кравцями та контроль якості пошиття, ведення виробу до здачі- Контроль за дотриманням технологічної послідовності виконання пошиву швачкамиВимоги до кандидата : - профільна освіта- знання та досвід у конструюванні та моделюванні одягу, вітається знання програми Julivi- знання спеціалізованих програм для конструювання- бажання вчиться та розвиватися- акуратність, уважність, старанність- англійська мова буде пріоритетомЧого ми від тебе чекаємо : - Професійної ініціативи, самостійності- Цілеспрямованість на результат- Високий рівень відповідальності та уважності- Швидкість в роботі без втрати якостіПроцес роботи : - Повний робочий день, 8 годин / 5 днів на тиждень- Вихідні дні : субота та неділя- Заробітна плата : 19 000 грн- Надаємо можливості для професійного зростання, підвищення- компетенціїПишіть в телеграм : Zhenya Saharuk

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява