iOS Developer
DCG
Kyiv, Ukraine
6 днів тому

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W

związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy

nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w

innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Zakres zadań :

  • Samodzielna realizacja zleconych działań
  • Dodanie nowych funkcjonalności do aplikacji mobilnej
  • Proaktywna współpraca w zespole projektowym
  • Pomoc w rozwoju produktu z wykorzystaniem doświadczenia
  • Pomoc zespołowi w całym cyklu rozwoju
  • Podnoszenie jakości kodu w całym procesie tworzenia aplikacji
  • Aktualizacja i ciągłe doskonalenie baz kodu
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość IOS i Swift
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Inne używane technologie : UI, backend networking, persistent storage with Realm, unit tests, deployment
  • Oferujemy :

  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Praca zdalna
  • Możliwość pracy w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i otoczenia dużych systemów
  • Współpraca z doświadczonym zespołem i doskonałym środowiskiem pracy
  • Повідомте про це

    Надіслати заяву