Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики
Понинковская КБФ
Полонное, Хмельницкая область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

ТОВ Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна , підприємство з виробництва паперу і картону для гофрування, гофрокартону та гофротари запрошує на постійну роботу слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики.

І. Основні вимоги : професійно-технічна освіта (кваліфікований робітник).Відповідальність, організованість, бажання працювати, вміння швидко і адекватно оцінювати ситуацію та приймати відповідні рішення.

ІІ. Повинен знати : 2.1. Діючі системи вимірювань, шифрів та кодів.2.2. Організацію ремонту та обслуговування електронного обладнання.

2.3. Порядок складання замовлень на електронне обладнання, запасні частини, проведення ремонту.ІІІ. Обов’язки : 3.1. Забезпечує правильну технічну експлуатацію, безперебійну роботу електронного обладнання виробництва.

3.2. Бере участь у планових роботах з технічного обслуговування та ремонту обладнання, виконанні заходів щодо покращення його експлуатації, запобіганню браку та простоїв у роботі, підвищенню якості роботи, ефективному використанню електронної техніки на виробництві.

3.3. Здійснює підготовку електронного обладнання до роботи, технічний огляд окремих пристроїв та вузлів, контролює параметри та надійність електронних елементів обладнання, здійснює тестові перевірки з метою своєчасного викриття недоліків та їх ліквідації.

3.4. Здійснює наладку елементів і блоків електронного обладнання, електронної апаратури й окремих пристроїв та вузлів обладнання виробництва.

3.5. Бере участь у перевірці технічного стану електронного обладнання, проведенні профілактичних оглядів, поточному ремонті, а також у прийманні та впровадженні в експлуатацію нового електронного обладнання.

Умови праці : Офіційне працевлаштування, графік роботи 5 / 2 (субота, неділя вихідні), повна зайнятість.Місце роботи : смт.

Понінка, Полонський район, Хмельницька обл.Для іногородніх надається житло.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява