Оператор на головну касу
Укрпошта
Тернополь, Тернопольская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Тернопільська дирекція АТ Укрпошта запрошує до команди оператора-касира на Головну касуОсновні обов’язки : - Здійснювати операції по прийому, обліку, перерахунку та видачі грошових коштів в національній та іноземній валютах.

 • Вести на підставі видаткових та прибуткових касових документів касові книги, звіряти залишки фактичної наявності грошових сум з залишками по касовим книгам.
 • Оформляти документи щодо висилки підкріплення грошової готівки та забору понадлімітних залишків.- Формувати сумки з підкріплення до ВПЗ, згідно з наданим розпорядженням.
 • Основні вимоги : - знання касової дисципліни;- уважність, відповідальність, порядність.Ми пропонуємо : - позмінний графік роботи;
 • гарантія виконання всіх вимог законодавства (лікарняні, щорічні, соціальні відпустки)- кар'єрний зріст в стабільній Компанії що розвивається!Телефонуйте або відправляйте своє резюме.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява