Sql reporting specialist
АШАН, Украина
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Ашан - один з найбільших рітейлів на ринку України, запрошує в команду Sql reporting specialist Чим потрібно займатись?

Здійснювати підтримку потреб внутрішніх клієнтів у звітності за допомогою SQL запитів та побудови автоматизованих звітів Співпрацювати з корпоративними командами для забезпечення належної передачі даних в центральне сховище даних Співпрацювати з командою розробки для побудови інтерфейсів передачі даних за допомогою SQL запитів Це про Вас?

Високий рівень знань SQL, PL / SQL на практиці Знання баз даних MySQL, Oracle, DB2 Англійська мова на рівні intermediate + Досвід використання Python 3.

7 (буде перевагою) З нами Ви зможете : Офіційно працевлаштуватись - жодних конвертів, 100% біла зарплата Отримувати індивідуальні та колективні премії Отримати соціальний пакет : медичне страхування, пільгове харчування Мати право на всі види відпусток.

які гарантовані законодавством Навчатись та ділитись досвідом Долучитись до добрих справ : благодійні акції та ініціативи

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява