Продавець-консультант (подобово)
No Taboo
Харьков, Харьковская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вітаємо вас, наш претенденте!Компанія NO TABOO найбільша та найуспішніша мережа магазинів пікантних товарів для дорослих.

Мережа NO TABOO включає в себе 32 реальні магазини і один гіпер-онлайн інтим-магазин AAAA.IN.UA.Ми дотримуємося політики, що сексуальна освіта важливий осередок здорового, сильного і освіченого суспільства.

Місія нашої компанії навчання і робота з дорослим населенням з усіх питань, що стосуються сексу.Наша філософія бути для наших клієнтів другом, порадником і, нарешті, учителем в сексуальних питаннях.

Запрошуємо до постійної співпраці продавця-консультанта мережі магазинів пікантних товарів для дорослих.Ми гурмани в сексіМи однодумці, які здорово і з азартом відносяться до сексуА ви схожі на нас?

Якщо, якщо ваша відповідь : так, давайте знайомитися та приєднуйтесь до нашої команди : Наш сайт : notaboo.in.uaНаш сайт гіпермаркету : notaboo.

in.uaYouTube : https : / / www.youtube.com / channel / UCJyiRk5qRl5VPaBAmGfAeigFacebook : https : / / www.facebook.com / NoTaboouaInstagram : https : / / instagram.

 • com / notaboo official?utm source ig profile share&;igshid 6oz0g86optqvМи ті, хто зможе надихнути вас на подвиги, надати впевненісті в собі, відкрити сексуальність і запропонувати найкращу роботу : - Оплачуване стажування;
 • Професійне навчання;- Офіційне оформлення;- Виплата заробітної плати 2 рази в місяць;- Можливість кар'єрного росту та особистісного розвитку;
 • Веселі корпоративні свята;- Знижка на нашу продукцію 20%;- Зручний графік роботи : ½;Вашим обов’язком буде не просто продавати інтимний товар, а допомогти, дізнатися, розвинути покупця в сексуальному плані, розповісти те, про що не прийнято говорити в суспільстві, що не можна прочитати в журналах і в інтернеті.
 • Ми навчимо і підтримаємо вас!Надсилай своє резюме на пошту або телефонуйте, Viber, Telegram : +380733165106, Ольга, менеджер з персоналу.

  Спілкуйтесь з нашим Telegram ботом : https : / / t.me / notaboo job botБудемо раді бачити вас в нашій Команді : )!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява