Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі 5 розряду (Кальчикська дільниця)
Укрэнерго
Мариуполь, Донецкая область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Національна енергетична компанія "Укренерго" запрошує в свою команду фахівця на посаду Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі Кальчикська дільниця за адресою : Донецька обл.

Нікольський р-н, с. Зоря. Основні задачі : Виконувати комплекс роботи з капітального ремонту повітряних ліній електропередачі.

Виконувати комплекс робіт з технічного обслуговування повітряних ліній електропередачі. Виконувати роботи у зоні дії наведеної напруги (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт).

Виконувати роботи стропальника (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт).

Виконувати роботи з робочих платформ підйомників (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт).

 • Виконувати верхолазні роботи (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт);
 • Виконувати роботи з електроінструментом та пневмоінструментом. Виконувати роботи з бензопилою та кущорізом.Вимоги : типи та конструкції металевих та залізобетонних опор повітряних ліній електропередачі;
 • технічні характеристики проводів і тросів; характеристики механізмів і пристроїв, що застосовуються під час ремонтів ліній електропередачі;
 • механізм кріплення проводів, тросів та ізоляторів до опор і вимоги до них; схему мережі, основні параметри та траси ліній електропередачі дільниці, що обслуговується;
 • знання нормативних документів, правил, інструкцій тощо відповідно до своєї кваліфікації , групи з електробезпеки та Перелік документів і обсяг необхідних знань із кожного з них, що підлягають перевірці по кожній посаді і професії персоналу групи ліній .

  Повна або базова загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, та стаж роботи за професією не менше 1 року. III група з електробезпеки.

  Умови праці : Офіційне працевлаштування, соціальні гарантії передбачені КЗпП та Колективним договором. П'ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя).

  Навчання і вдосконалення знань за рахунок компанії. Стабільну роботу з реальною можливістю кар'єрного розвитку та професійного зростання.

  Якщо Вас зацікавила дана вакансія та Ваша кандидатура відповідає вимогам, будь ласка, надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

  Стандартний строк розгляду резюме - 14 днів. Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням.

  У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява