Консультант із надання соціальних послуг
Лига, ассоциация ЛГБТ, общественная организация
Одесса, Одесская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • ОГОЛОШЕННЯОбов’язки : - пошук та консультування клієнтів у закритих групах;- консультування клієнтів та надання соціальних послуг;
 • проведення різноманітних заходів для клієнтів;- мотивування клієнтів до проходження тестування на ВІЛ та початку лікування;
 • мотивування до проходження тестування на ІПСШ та початку лікування;- проведення скринінгу на туберкульоз;- формування прихильності до здорового образу життя;
 • індивідуальне представництво інтересів клієнтів у лікувальних установах;- мотивація клієнтів на отримання ДКП;- ведення відповідної документації.
 • Вимоги : - володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача (знання програм Word, Excel, Adobe Reader, ABBYY FineReader тощо;
 • уміння працювати з електронною поштою та Інтернет-браузером);- досвід спілкування в соціальних мережах;- порядність, стресостійкість, комунікабельність;
 • вільне володіння українською мовою;- досвід роботи з представниками ЧСЧ та / чи ЛГБТ;- досвід роботи в аналогічний сфері діяльності (консультування).
 • Організація пропонує : можливість отримання додаткових знань через участь у тренінгах та освітніх заходах.Місто роботи : Одеса.

 • Умови здійснення оплати : - оплата послуг здійснюється після їх надання за угодою ЦПХ та підписання Акту прийому-передачі виконаних послуг;
 • очікується, що всі витрати, пов’язані з наданням послуг у рамках цього конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок.
 • Ті, хто бажає взяти участь у конкурсі, можуть надсилати документи на електронну адресу liga.lgbt gmail.com (без пробілу), вказавши в тексті листа : Конкурс, Одеса (Надавач консультаційних послуг в м.

  Одеса) .Перелік документів, які обов’язково необхідно подати для участі : - Заповнений, підписаний та відсканований Додаток до оголошення (завантажте документ за посиланням : http : / / bit.

  ly / OD-SocWorker).- Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення.Останній термін подання документів 23 : 59 20 жовтня 2020 року включно.

  Документи, що надійдуть пізніше вказаного часу, розглядатися не будуть.Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії тільки на адресу електронної пошти liga.

  lgbt gmail.com (без пробілів).За додатковою інформацією звертайтеся : liga.lgbt gmail.com (без пробілів)тел. : (050) 318 12 90.

  Звертаємо Вашу увагу : Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення.

  Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

  Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним : - учасник ознайомлений з Оголошенням, яке опубліковано- Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій.

 • До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;
 • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;- участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.
 • У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків, заданих організації;
 • Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів / послуг та правдивість всіх відомостей, зазначених у цій комерційній пропозиції.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява