Робітники на склад
Вакансия-Тур
Киев
4 днів тому
source : WorkNew

Требования к кандидату Опыт работы :

Уровень образования : Не имеет значения

Описание вакансии Склад Penny Market Radonice, Jirny, Lípnik nad Bečvou, Dobřany

Потрібні чоловіки та жінки для роботи на складі : на чеських сезонних візах, робочих картах та паспортах громадян ЄС.

Графік роботи : год / день. Початок роботи з 06 : 00. Вихідний день- по домовленості з координатором. У середньому за місяць відпрацьованих годин.

Характеристика роботи : переміщення по складу на електрокарах із сенсорними дисплеями та скенером, прийом замовлень на дисплей з подальшою погрузкою товарів на електрокар.

Аванси видаються 1 раз на тиждень 1. крон. Перший аванс - по відпрацюванні 7-и робочих днів.

Заробітна плата :

1. Погодинна оплата - від 90 до крон на годину в залежності від навичок та строку роботи. В середньому 25 30 крон за місяць (В залежності від відпрацьованих годин).

2. Відрядна оплата (від виробітку) (0,5 0,6 крон за 1 коробку. За день працівники збирають від до коробок) - 25 крон ($) - 45 крон (2 $),залежить від кількості зібраних коробок

Заробітна плата виплачується з 25 числа після першого відпрацьованого місяця.

Роботодавець сплачує за людину законне медичне страхування та податки.

За житло відраховується крон за особу за місяць. Для сімейних пар надаються окремі кімнати. В кімнатах для хлопців живуть 3 - 4 особи.

Кімнати зі всіма зручностями : Wi-Fi, ліжко, обідній стіл, шафа, кухня спільна для кімнат, душова кімната з гарячою та холодною водою та туалет на поверсі.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява