Консультант суду
Нова державна служба України
Славянск, Донецкая область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта : вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю ’Право’Досвід роботи : без вимогВолодіння державною мовою : вільне володіння державною мовоюВолодіння іноземною мовою : не потребує Посадові обов'язки- Здійснює систематизацію законодавства та судової практики, рішень Конституційного Суду України, облік та зберігання актів законо давства та судової практики.

Здійснює ведення контрольних кодексів.- Ознайомлює суддів та працівників апарату суду про зміни в чинному законодавстві України та судовій практиці судових органів вищого рівня.

 • Контролює ведення діловодства в суді. Проводить узагальнення роботи суду із звернення судових рішень до виконання.- Організовує роботу бібліотеки суду, підбір літератури для працівників суду, координує роботу бібліотекаря суду.
 • Забезпечує приймання та відправлення електронної пошти.- Здійснює роботу з підвищення кваліфікації працівників суду.- Організовує прийом громадян, у тому числі особистий прийом керівництвом суду з питань організаційної діяльності, розгляд їх звернень, заяв і скарг, що надходять до суду.
 • Готує проекти відповідей на звернення громадян та запити на отримання публічної інформації, в межах строків, передбачених законодавством та відповідає за їх якість і достовірність.
 • Готує аналізи розгляду звернень громадян, а також висновки, довідкові та аналітичні матеріали в межах компетенції.- Здійснює оформлення проектів доручень суду про виконання судами інших держав окремих процесуальних дій, про вручення судових документів з цивільних, кримінальних справ, про екстрадицію правопорушників на територію України, оформлює клопотання про визнання та виконання рішень суду на території інших держав, забезпечує оформлення та виконання доручень судів іноземних держав відповідно до Конвенції про правову допомогу та правові відносини з цивільних, сімейних і кримінальних справ та інших міжнародно-правових договорів України про правову допомогу, ратифікованих Верховною Радою України.

 • Бере участь у плануванні роботи суду, за дорученням голови суду або керівника апарату здійснює контроль за виконанням окремих розділів плану роботу суду.
 • Виконує інші доручення голови суду та керівника апарату суду. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуУкладення контракту про проходження державної служби на час фактичної відсутності основного працівника та на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ від 22.
 • 04.2020 290. Умови оплати праці1. Посадовий оклад 4250,00 грн., відповідно до постанови КМУ від 24.05.2017 358 Деякі питання оплати праці державних службовців, органів та установ системи правосуддя .

  2. Надбавки, доплати та премії, відповідно до статей 50, 52 Закону України Про державну службу . Термін подачі заявок : 2020-10-15

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява