Головний спеціаліст відділу з ретроконверсії № 2 управління пенсійного забезпечення
Нова державна служба України
Славянск, Донецкая область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра, бакалавра. Без вимог до досвіду роботи. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов'язки1. Забезпечує підготовку паперової пенсійної справи для її подальшого оцифрування та зберігання.2. Сканує, кадрує та документує всі паперові документи, що наявні в матеріалах паперової пенсійної страви за допомогою АРМ Ретроконверсія .

3. Здійснює перевірку на відповідність сканованих матеріалів з паперовою пенсійною справою.4. Передає відцифровані пенсійні справи до центрального електронного архіву в АРМ Ретроконверсія .

5. Аналізує якість сформованих кадрів та за необхідності повертає на повторне сканування, кадрування.6. Обробляє скановані зображення та формує кадри цифрових образів.

7. Створює Реєстр передачі паперових пенсійних справ та реєструє в Журналі вихідних документів.8. Бере участь у підготовці матеріалів для проведення семінарів, робочих нарад, що входять до компетенції відділу.

9. Узагальнює та проводить аналіз результатів своєї роботи, здійснює заходи щодо підвищення рівня своєї кваліфікації.10. Здійснює інші повноваження, визначені законодавством та виконує розпорядження, доручення керівника, видані в межах повноважень, крім випадків, передбачених законодавством.

 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтроково, за контрактом, укладеним на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства;
 • Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 • Умови оплати праці- посадовий оклад відповідно до штатного розпису 5500 грн.;- надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Деякі питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами);
 • інші надбавки, доплати та премії, передбачені статтею 52 Закону України Про державну службу у межах видатків на оплату праці.
 • Термін подачі заявок : 2020-11-09

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява