Тьютор-викладач в демократичну школу
Alterra school, альтернативна демократична школа
Днепр, Днепропетровская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Привіт!Мене звати Іра я HR-менеджер найкращої альтернативної демократичної школи в Україні, команди з крутою амбітною місією та креативним підходом!З великою любов’ю пишу про можливість стати частиною нашої команди, адже ми КРУТІ та дуже скромні (ну ти уже помітив / -ла, мабуть : )Наше головне побажання збігатися з майбутнім тьютором за цінностями.

Тому пропонуємо перевірити себе : - Екологічність. В першу чергу це про відносини з оточенням, навколишнім світом і як ти розумієш, ми будуємо такі умови в нашій команді.

 • Свобода. Право вибору не лише у навчанні, а й в житті. В роботі це проявляється можливістю вибирати спосіб викладання (креативність дуууже доречна), висловити свою думку під час брейншторму і так далі.
 • Практичність. Це застосування отриманих знань в життєвих ситуаціях та розуміння взаємозв'язку між знаннями та практикою.
 • Ми любимо навчання, а ще більше юзати ці знання в житті!Все співпало? Тоді давай рухатися далі!Креативити у нас можна в таких функціях : Як Викладач : - викладати предмети для учнів 1 4 класів (ми даємо базову програму школи, але через свої демократичні підходи не лякайся, всьому навчимо-розповімо-поділимося сакральними знаннями.

  Як Тьютор психолог : - забезпечувати психологічний та навчальний супровід дитини- створювати комфортне розвивальне середовище- формувати та реалізовувати індивідуальні плани учнів- забезпечувати умови для особистісної реалізації дітей- підготовлювати заняття та навчальні матеріали для групи з 8 10 дітей- фіксувати та аналізувати динаміку розвитку дитини- підтримувати та розвивати ефективну двосторонню комунікацію з батькам- забезпечувати підготовку дітей до проміжного тестування по програмі МОН України- виявляти, розвивати та заохочувати інтереси учнівБуде very big перевагою : - освіта у сфері комунікацій (психолог або перекладач).

  Якщо володієш непрофільною педагогічною освітою це не проблема : )- маєш будь-який досвід роботи з дітьми (починаючи з громадських проектів і завершуючи літніми таборами)- щиро любиш проводити час з дітьми і завжди отримуєш від цього задоволення- віриш в принципи гуманізму та демократії- вмієш будувати партнерські відносини як з дітьми, так і з дорослими- комфортно відчуваєш себе в командній роботі!Наша смакота (бенефіти для тебе) : - Апельсинчик можливість працювати в екологічній компанії, де твій керівник професійний психолог- Полуничка можливість змінювати систему освіти в Україні та робити справді щось цінне та прогресивне!- Черешенька наша команда, яка дійсно підтримує та більше схожа на сім'ю, ніж просто на колег : )- Манго безкоштовні корпоративні обіди для працівників компанії- Чорниця інноваційність підходів у методах викладання, управління командою та креативністю- Персик комфортний графік з 09 : 00 до 17 : 00 без виснаження, а з задоволенням- Ну і Авокадо можливість кар'єрного та особистісного зростання! Детальнiше на співбесіді розкажу про нашi кейси.

  Дізнайся більше про демократичні підходи в освіті тут : https : / / web.telegram.org / # / im?p alterosvitahttps : / / www.

  instagram.com / alterra.school / Бажаєш в нашу команду?! Залишай своє резюме, і ми обов’язково його розглянемо!П.С. : В будь-якому випадку, бажаємо знайти СВОЄ місце під СВОЇ цінності!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява