Адміністратор територіального сервісного центру № 4442 (на правах відділу, м. Сєвєродонецьк) регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Луганській області (філія ГСЦ МВС)
Нова державна служба України
Северодонецк, Ukraine
1 хвилин тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

 • здійснення прийому, перевірки та відпрацювання документів, поданих для отримання (обміну) посвідчення водія (міжнародного посвідчення водія);
 • безпосередня відповідальність за прийняті документи
 • та здійснення контролю за повнотою та правильністю внесення вартості сплати за послуги, повнотою та правильністю відшкодування вартості бланків спеціальної продукції;
 • під час оформлення документів для видачі (обміну) посвідчення водія проведення визначених діючим законодавством перевірки за відповідними реєстрами та базами даних;
 • здійснення видачі та обміну національного
 • й міжнародного посвідчень водія на право керування транспортними засобами відповідної категорії, в тому числі які надійшли через Електронний кабінет водія.

 • Внесення інформації до Єдиного державного реєстру МВС, відповідальність за повне та правильне її внесення;
 • здійснення моніторингу легітимності медичних довідок, що подаються особами до ТСЦ МВС для отримання права на керування транспортними засобами, а саме перевірки наявності реєстрового номера медичної форми в Єдиній державній базі даних медичних оглядів певних категорій осіб в системі охорони здоров’я.
 • При виявлені медичного допуску без наявного реєстрового номера у вказаній базі, надання інформації до відповідних підрозділів Національної поліції України;
 • здійснення своєчасної підготовки запитів (електронних запитів), відповідей на запити (електронні запити) територіальних сервісних центрів МВС щодо підтвердження видачі (обміну) посвідчення водія, а також запитів до установ, які видали документи, що підтверджують необхідний безперервний стаж керування транспортними засобами.
 • У якості екзаменатора ТСЦ МВС приймання іспитів зі знань Правил дорожнього руху та навичок керування транспортними засобами.

  Під час складання іспитів у визначеному порядку використання технічних засобів контролю (у тому числі фото- та відеофіксації процесу складення іспиту).

  Здійснення обліку і контролю діяльності закладів, які здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів :

 • ведення обліку закладів, які здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів;
 • проведення аналізу (моніторингу) правильності та повноти відомостей у поданих закладами, що здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, електронних формах документів до Єдиного державного реєстру МВС;
 • ведення обліку виданих атестатів спеціалістів закладів, які здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів;
 • внесення інформації про зміни матеріально-технічної бази навчальних закладів з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів до Єдиного державного реєстру МВС.
 • Внесення інформації про Осіб позбавлених права керувати транспортними засобами до Єдиного державного реєстру МВС; забезпечення зберігання посвідчення водія у разі позбавлення особи права на керування транспортним засобом та копій документів про позбавлення спеціального права, а також його повернення після закінчення строку позбавлення та успішного складання іспитів.

  Здійснення видачі довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

  За дорученням керівництва виконання інших завдань.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  безстроково

  строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

  Умови оплати праці

  Посадовий оклад 5 500 грн.

  Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно

  до статті 52 Закону України Про державну службу ; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)

  Термін подачі заявок : 2021-04-21

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява