Прибиральник службових приміщень
Укрзалізниця
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Акціонерне товариство Українська залізниця національний перевізник вантажів та пасажирів. Ми будуємо стале економічне майбутнє нашої країни.

Запрошуємо стати частиною команди на посаді прибиральник службових приміщень філії Центр забезпечення виробництва АТ Укрзалізниця .

 • Функціональні обов’язки : Прибирання службових приміщень адміністративних будівель (кабінети, коридори, сходи, санвузли, вбиральні тощо);
 • Прибирання пилу, підмання та миття стін, підлоги, віконних рам, скла та жалюзей, меблів та килимових покриттів; Очищення урн від сміття;
 • Очищення та дезінфекция санітарно-технічного обладнання; Дотримання правил санітарії та гігієни у приміщеннях. Вимоги : Повна загальна середня освіта або базова загальна середня освіта, без вимог до стажу роботи.

  Компанія гарантує : Роботу в найбільшій компанії України. Офіційне працевлаштування. Повний соцпакет, медичне страхування.

  Доплата за вислугу років, на оздоровлення, при народженні дитини тощо. Якщо Вас зацікавила дана вакансія, Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме.

  Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних АТ Укрзалізниця у рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв’язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури та складає 14 днів.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява