Консультант суду
Нова державна служба України
Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимоги- Освіта : Вища, ступеня не нижче бакалавра або молодшого бакалавра за спеціальністю 'Правознавство' або 'Правоохоронна діяльність'- Досвід роботи : Не потрібно- Володіння державною мовою : Вільне володіння державною мовою- Володіння іноземною мовою : Не потребує Посадові обов'язки1) Організовує прийом, реєстрацію та розподіл кореспонденції, що надійшла до суду.

2) Веде наряди згідно номенклатури основних нарядів канцелярії суду.3) Здійснює контроль за відкликанням виконавчих документів у разі припинення виконання.

4) За дорученням керівника апарату суду розглядає звернення та готує проекти відповідей на них.5) Проводить облік і контроль за виконанням судових доручень інших судів.

6) Бере участь у здійсненні заходів з підвищення кваліфікації працівників суду, які займаються первинним обліком.7) Здійснює прийом громадян та представників юридичних осіб.

8) Здійснює реєстрацію вхідної кореспонденції.9) Веде аналітичну роботу з різних напрямів діяльності суду відповідно до внутрішнього розподілу обов'язків між консультантами суду.

10) Здійснює контроль за веденням обліку та зберіганням судових справ.11) Контролює належний облік та зберігання речових доказів.

12) Забезпечує своєчасне складання та оформлення звітів, аналізів, узагальнень щодо кількості та руху судових справ.13) Здійснює контроль за роботою по підготовці і передачі до архіву суду закінчених провадженням справ, картотек, журналів, нарядів.

14) Веде облік та здійснює виконання справ по оголошенню розшуку боржників.15) За дорученням керівника апарату суду розглядає звернення та готує проекти відповідей на них.

 • 16) Виконує інші доручення керівника апарату суду. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтрокове призначення на посаду шляхом укладення контракту Умови оплати праці- посадовий оклад згідно із штатним розписом - 4250 грн;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця (постанова Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів );
 • надбавка за вислугу років на державній службі : 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу (стаття 52 Закону України Про державну службу );
 • надбавки та доплати - стаття 52 Закону України Про державну службу ;- премія - у разі встановлення. Термін подачі заявок : 2020-06-22
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява