Керівник відділу маркетингу та продажу
Corporate Service Group
Украина, Трускавец
6 днів тому
source : Jobs.ua

Новий статусний готельно-ресторанний комплекс рівня 5* оголошує конкурс на посаду керівника відділу продажу та маркетингуГотуємось до відкриття, тому до роботи можна приступати одразу після успішного проходження співбесіди.

Ви наш ідеальний кандидат, якщо Ви : розумієте принципи сегментації ринку, та роботи з кожним із сегментівформуєте та ставите собі задачі, бачите можливості для покращення функціонування бізнесу та втілюєте їх у життявмієте знаходити нові та інтегрувати усі можливі канали продажуволодієте такими якостями як лідерство і стратегічне бачення, навиками грамотної усної та письмової комунікації, ефективної міжособистісної взаємодії та публічних виступівє досвід роботи у сфері sales&marketing у сегменті HoReCaсамоорганізовані, вмієте делегувати завдання і контролювати їх належне та своєчасне виконаннязнання англійської буде плюсомФункціональні обов’язки : 100% залученість в цілі компанії, робота з ключовими та корпоративними клієнтами.

розробка, обґрунтування та презентація стратегій розвитку керівництву та партнерам.безпосередня участь у стратегічному плануванні, формування маркетингової стратегії, та стратегії продаж.

 • аналіз цільової аудиторії, трендів та ринку загалом.формування позитивного іміджу та просування послуг нашого закладу (реклама, PR), збільшення бази клієнтів шляхом пошуку нових та утримання постійних;
 • розробка та реалізація рекламних та інформаційних кампаній, управління зовнішньою комунікацією (брифи, робота з агенціями, соц.

 • мережами, партнерами) розробка та впровадження програм лояльності, а також оцінка їх ефективності;постійний аналіз конкурентного середовища та внесення пропозицій по формуванню цінової політики;
 • визначення конкурентних переваг, аналіз ефективності маркетингу, затрат.формування, та контроль виконання планів продажу товарів та послуг, підготовка, управління та контроль за виконанням маркетингових бюджетів.

  організація зворотнього зв’язку із клієнтами. Вивчення думки клієнтів по покращенню послуг, що надаються. Аналіз рекламацій, визначення методів їхнього задоволення і здійснення контролю за їхнім повним задоволенням, внесення пропозицій по підвищенню якості.

  Ми пропонуємо : Конкурентну заробітну плату (за результатами співбесіди)графік роботи : 5 / 2 з 9.00 до 18.00 за потреби можемо розглянути варіант частково віддаленої роботиофіційне працевлаштуваннявчасну виплату заробітної плати та оплачувану відпусткукомфортні умови працібезкоштовні обіди в офісіДля участі в конкурсі на посаду, надсилайте Ваше резюме.

  Зверніть увагу, відправляючи своє резюме Ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява