Будівельники-спеціалісти в Німеччину
AILANT
Украина, Винница
6 днів тому
source : Jobs.ua

ВАКАНСІЯ ВІД ПРЯМОГО РОБОТОДАВЦЯ!!!В Німеччину м. Мюнхен на будівництво житлових багатоквартирних будинків потрібні : будівельники-спеціалісти різних напрямків - муляри, арматурники, бетоняри, фасадники, покрівельники, штукатури, маляри, плиточники, гіпсокартонники, електрики, сантехніки.

Досвід роботи обовязковий, знання німецької мови не вимагається.Оплата : 10-12 євро / год. нетто, виплата з / п кожних 2 тижні на банківську карту.

Графік роботи : понеділок- п&#;ятниця по 10 год., субота - по 6-8 год. Житло (в квартирах, гарні умови, по 2 люд. в кімнаті) та робочий одяг надаються роботодавцем безкоштовно.

Харчування за власний рахунок.Офіційне працевлаштування через польську фірму. Тільки по візах!!!Приїзд на 1-2 дні на оформлення в Польщу, м.

Санок.По приїзду тест на ковід обов&#;язковий ( зл., оплачується працівником). Доїзд з Польщі до місця праці за рахунок роботодавця.

 • Доїзд до Польщі самостійний за власний рахунок.Агенція праці AILANT (м. Вінниця, Хмельницьке шосе 15, оф.) : легальне працевлаштування в Європі;
 • підготовка пакету документів для відкриття робочої візи;інформаційна підтримка на усіх етапах оформлення.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява