Автор-виконавець наукових робіт
Дегрі-Сервіс
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

УВАГА : Якщо саме зараз Ви зайняті та наша пропозиція для Вас не актуальна, це не заважає Вам надіслати нам свої контакти, скоріше за все ми надамо Вам пропозицію по співробітництву тоді, коли Ви матимете вільний час і бажання.

Також можливо наша пропозиція буде корисною Вашим колегам або знайомим (будь-які науки / спеціалізації). Передайте, будь-ласка, їм цю пропозицію.

ГАРАНТУЄМО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ та ПОРЯДНІСТЬВакансіяНДК ДЕГРІ-СЕРВІС пропонує взаємовигідне співробітництво для авторів кандидатських та докторських дисертаційних досліджень, монографій, статей, та інших наукових робіт.

Працюємо з виконавцями з будь-яких міст України (віддалена робота). Частково забезпечуємо джерелами інформації.З КОЖНИМ АВТОРОМ налаштовані на довготривале співробітництво!Компанія розвиває практично всі напрямки наукових досліджень, в тому числі і вузькоспеціалізовані.

Вимоги : - вчений ступінь кандидат наук або доктор наук , висока фахова підготовка, бажання працювати та розвиватись, відповідальність, організованість, грамотність, гнучкість при вирішенні робочих завдань, ВІДСУТНІСТЬ ПЛАГІАТУ!- Особливі умови : фізична та технічна можливість (відсутність факторів зриву замовлення, доступ до Інтернету та джерел інформації).

 • Бажано успішний досвід написання наукових робіт на замовлення.Також пропонуємо співробітництво викладачам, завідувачам кафедр / аспірантур / докторантур тощо, іншим науковим співробітникам у напрямку пошуку та оргранізації взаємодії з потенційними замовниками або авторами (Ваші колеги).
 • КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ГАРАНТОВАНА. БЕЗ ВІДРИВУ ВІД ВАШОЇ ОСНОВНОЇ РОБОТИ.Відповідальність та комфортність співпраці з нашого боку гарантовано.

  Про більш детальні умови співробітництва ви можете дізнатися за телефоном (044)331 88 68 або (067) 707 88 78Своє резюме (або анкету, яку можете завантажити на сайті компанії у розділі Співробітництво ) надсилайте на адресу откликнуться ВАЖЛИВО : НАЯВНІСТЬ ВЧЕНОГО СТУПЕНЯ (КАНДИДАТ / ДОКТОР НАУК) АБО УСПІШНОГО ДОСВІДУ ВИКОНАННЯ САМЕ ДИСЕРТАЦІЙНИХ РОБІТ Є ОБОВ ЯЗКОВОЮ!Компанія знаходиться в м.

  Київ. Робота віддалено.P. S. Всі без винятку резюме обробляються. При виникненні конкретної пропозиції (замовлення) по співробітництву для автора, з ним буде здійснено окремий додатковий контакт.

  Якщо не має оновленого резюме, можна в довільній формі вказати інформацію про отриману освіту та досвід написання наукових робіт, з вказуванням шифрів спеціальності, за якими спеціалізується автор.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява