Директор
Crazy Land, сімейний розважальний центр
Днепр, Днепропетровская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Дитячий розважальний центр Crazy Land запрошує на роботу Директора центру.Очікування від кандидату : - Успішний досвід роботи керівником ресторану, торгово-розважального центру (у сфері HoReCa) від 3-х років.

 • Відмінні організаторські, підприємницькі та аналітичні здібності.- Здатність працювати в режимі багатозадачності та інтенсивності.
 • Практичний досвід керування колективом від 50 чоловік.- Особисті якості : стратегічне мислення, відмінні управлінські навички, стресостійкість.
 • Функції : - Ефективне керування розважальним центром- Організація та контроль робочих процесів- Контроль якісного виконання завдань персоналом- Участь у формуванні та досяганні цілей компаніїМи пропонуємо : - Конкурентний рівень оплати (ставка + KPI)- Високий рівень повноважень

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява