Site Reliability Engineer
XTM International
Kyiv, Ukraine
2 днів тому

W XTM zależy nam na szybkości, niezawodności i bezpieczeństwie naszego oprogramowania do zarządzania tłumaczeniami - dzięki temu cieszymy się zadowoleniem międzynarodowych klientów i jesteśmy liderem na rynku.

Poszukujemy doświadczonego Site Reliability Engineera, który zadba o stabilizację, ulepszanie i skalowanie systemu XTM, żebyśmy mogli dostarczać nowe funkcjonalności i rozwijać te istniejące.

Zadania :

  • Analiza i poprawa niezawodności, wydajności i efektywności systemu
  • Monitorowanie i analiza incydentów aplikacji oraz zarządzanie działaniami związanymi z reagowaniem na incydenty
  • Współpraca z zespołami m.in. DevOps, developerskim oraz wsparciem klienta
  • Nasze wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku SRE lub podobnym
  • Doświadczenie w programowaniu i analizie aplikacji w języku Java - narzędzia YourKit, Java Mission Control, jstack, jcmd, analiza logów GC
  • Doświadczenie w konfiguracji, dostrajaniu, wdrażaniu aplikacji / serwerów internetowych, takich jak Nginx, Apache, Tomcat
  • Znajomość bazy danych PostgreSQL - analiza wydajności, transakcje, deadlocki
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szybkiego wdrażania się w nowe obszary obowiązków i chęć do samodzielnego zgłębiania zagadnień istotnych w wykonywanej pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Oferujemy :

  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Program treningowy
  • Indywidualne plany rozwoju w strukturze naszej firmy
  • Aktualnie możliwość wyboru trybu pracy - zdalnie, stacjonarnie lub w modelu mieszanym, natomiast po okresie pandemii praca zdalna będzie dostępna 2 dni w tygodniu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje języka angielskiego z native speakerem
  • Повідомте про це

    Надіслати заяву