Головний спеціаліст відділу професійної та вищої освіти
Нова державна служба України
Одесса, Ukraine
5 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра

Досвід роботи - не потребує

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

У межах своїх повноважень, вносить, в установленому порядку, пропозиції щодо розвитку мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти, їх утворення, реорганізації та ліквідації.

Здійснює атестаційну експертизу закладів освіти, що проводять діяльність у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, всіх типів та форм власності.

Аналізує виконання керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти комунальної форми власності, які підпорядковуються Департаменту та державної форми власності, які фінансуються з обласного бюджету умов контрактів та вносить пропозиції щодо прийняття рішення про встановлення термінів їх дії або дострокового припинення.

Здійснює контроль за організацією освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти комунальної форми власності, які підпорядковуються Департаменту та державної форми власності, які фінансуються з обласного бюджету.

Спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти вживає заходів щодо працевлаштування випускників.

Здійснює контроль за використанням матеріально-технічної бази, списання майна та техніки у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти комунальної форми власності, які підпорядковуються Департаменту та державної форми власності, які фінансуються з обласного бюджету.

Сприяє організації і проведенню спортивних заходів, зміцненню і розвитку матеріально-спортивної бази закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти комунальної форми власності, які підпорядковуються Департаменту та державної форми власності, які фінансуються з обласного бюджету, здійснює інформаційно-просвітницьку діяльність щодо поширення фізичної культури, спорту, здорового способу життя серед учнів, студентів і працівників закладів освіти.

В установленому порядку надає пропозиції щодо погодження установчих документів (статут, положення) закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти комунальної форми власності, які підпорядковуються Департаменту та державної форми власності, які фінансуються з обласного бюджету.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

Умови оплати праці

 • 1) посадовий оклад 5500, 00 грн.;
 • 2) надбавка за вислугу років на державній службі на рівні 3 відсотків посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;
 • 3) надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів ;
 • 4) інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • 5) додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці та надбавки за виконання особливо важливої роботи відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 (зі змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-06-10

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява