Викладач англійської для дітей (онлайн)
AllRight
Украина, Каменец-Подольский
3 днів тому
source : Jobs.ua

Викладач англійської мови для дітей (онлайн)All Right це провідна міжнародна онлайн-школа англійської мови для дітей. Наша гордість власна програма, розроблена на основі матеріалів Cambridge, а також спеціалізовані курси з тем, які цікавлять наших студентів, таких як Minecraft та кулінарія.

Для роботи у нас вам потрібен лише гарний інтернет та любов до викладання англійської дітям віком від 3 років. Наші очікування : Відмінне володіння англійською мовою (C1 та вище).

Знання ще однієї європейської мови на рівні від В1 (польскої, італійської, чеської, румунської буде перевагою).Любов до роботи з дітьми та бажання вивчати нові навички.

Освіта в педагогічній, лінгвістичній або суміжній сфері або сертифікат викладача англійської мови (TESOL / TESL / TEFL / CELTA або інша).

Стабільне інтернет-з'єднання. Можливість працювати не менше 15 годин на тиждень у вечірній час та / або вихідні дні.

Що ми пропонуємо натомість : ✔️ Гнучкий графік роботи - працюйте де хочете і коли хочете. Робота з дому або будь-якої точки планети, без витрати часу на поїздки.

 • Стабільна та конкурентоспроможна заробітна плата від 120 грн на годину (в середньому 15 000 грн при роботі парт-тайм).
 • Веселі та інтерактивні уроки з нашим сучасним програмним забезпеченням та навчальними матеріалами. ✔️ Досвід не потрібний! Ми забезпечуємо повне навчання перед початком роботи, а також безкоштовне постійне навчання із досвідченими методистами.
 • Стабільний потік учнів, середній показник бронювання вчителів становить 90%. ✔️Методична, адміністративна та технічна підтримка.
 • Ви не думаєте про бронювання уроків. ✔️ Виплати заробітної плати кожні 2 тижні та щомісячні бонуси до 5% від вашої зарплати. ✔️Професійне зростання.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява