Керуючий відділенням (с. Платонівка)
Український аграрний холдинг
Носовка, Черниговская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Український Аграрний Холдинг один з передових виробників кукурудзи та сої в Україні.Сьогодні в нашому Холдингу працюють близько 1500 осіб.

Наші зерносховища здатні вмістити 250 тис тонн зернових, а власна система логістики доставити продукцію в будь-який куточок країни та до пунктів доставки за кордон.

Ми переконані в тому, що комфортні умови праці кожного співробітника і чітка організація роботи підрозділів запорука успіху всього підприємства.

Ми дбаємо про розвиток наших підприємств, про наших працівників, їх сім'ї та всіх людей, які проживають у регіонах, де розташовані наші підприємства.

Запрошуємо на роботу керуючого відділенням в с. Платонівка, Носівський р-н., Чернігівська обл.Ми пропонуємо : - Службовий транспорт (грошова компенсація при використанні власного авто) та безкоштовну доставку до місця роботи- Конкурентну заробітну плату- Навчання та розвиток, можливості професійного росту- Офіційне працевлаштування в компанії, що динамічно розвиваєтьсяВимоги : - Досвід роботи в сільському господарстві буде перевагою- Наявність водійського посвідчення категорії В - Організаційні навички.

 • Обов’язки : - Чітке виконання встанвлених керівництвом завдань;- Планування та організація роботи працівників з дотриманням вимог техніки безпеки;
 • Облік та розрахунок необхідних ТМЦ;- Контроль за правильною експлуатацією працівниками техніки та обладнання;- Якісна взаємодія з іншими виробничими підрозділами та державними органами самоврядування.
 • Будемо дуже раді співпраці з хорошими людьми та спеціалістами!Чекаємо на ваші резюме!Надсилаючи резюме, Ви добровільно передаєте свої персональні дані та даєте згоду на їх обробку.

  Телефон для довідок : 067 460 02 79 Аліна.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява