Головний спеціаліст відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів місцевих бюджетів
Нова державна служба України
Ужгород, Ukraine
3 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта : вища економічна, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи : не потребує

Володіння державною мовою : вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

1.Здійснення розрахунково-касового обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів :

 • проведення платежів за взятими на облік бюджетними зобов’язаннями, бюджетними фінансовими зобов’язаннями на підставі платіжних доручень, наданих розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів;
 • здійснення розрахункових операцій за дорученнями інших клієнтів;
 • формування виписок з рахунків розпорядників бюджетних коштів, а також інших клієнтів для надання їх власникам рахунків.
 • 2. Контроль за дотриманням вимог законодавства щодо оформлення індивідуальних кошторисів, планів асигнувань, планів надання кредитів із загального фонду, планів спеціального фонду, планів використання бюджетних коштів та змін до них.

  Контроль за відповідністю асигнувань, визначених у кошторисах, планах асигнувань загального фонду, планах надання кредитів із загального фонду, планах спеціального фонду, планах використання бюджетних коштів затвердженому річному та помісячному розписам асигнувань державного бюджету.

  Відображення показників індивідуальних кошторисів, планів асигнувань, планів надання кредитів із загального фонду, планів спеціального фонду, планів використання бюджетних коштів та змін до них в відповідному програмному комплексі.

  3.. Контроль за спрямуванням бюджетних коштів у процесі проведення перевірки відповідності підтвердних первинних документів розпорядників, одержувачів бюджетних коштів бюджетним асигнуванням та вимогам бюджетного законодавства, а саме :

 • повнотою документального підтвердження витрат;
 • відповідністю напрямку витрачання бюджетних коштів бюджетному асигнуванню, паспорту бюджетної програми, їх економічній сутності;
 • дотримання установами бюджетних повноважень та обмежень, які вводяться законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.
 • 4. Контроль за відповідністю платежів узятим бюджетним зобов’язанням, бюджетним фінансовим зобов’язанням та відповідним бюджетним асигнування.

  5. Перевірка розрахункових документів щодо наявності всіх необхідних реквізитів, відповідності підписів та відбитка печатки платіжних документів взірцям, зазначеним у картці взірців підписів та відбитка печатки розпорядників, одержувачів коштів та інших клієнтів.

  6. Реєстрація бюджетних зобов’язань та бюджетних фінансових зобов’язань розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у відповідному програмному забезпеченні.

  7. Відображення в обліку проведених бюджетними установами операцій в натуральній формі. Відображення в обліку проведених бюджетними установами операцій в іноземній валюті.

  Здійснення відновлення касових видатків за коштами, які надійшли на рахунки розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, за поданням власників рахунків.

  8. Здійснення заходів по виконанню безспірного списання коштів з рахунків клієнтів, які знаходяться на обслуговуванні в управлінні, відповідно до рішень суду та на підставі службових записок, наданих Юридичним відділом.

  9. Застосування заходів впливу за порушення бюджетного законодавства розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

  10. Недопущення здійснення платежів з рахунку замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю у випадку наявності відповідного рішення органу оскарження Антимонопольного комітету України щодо порушення законодавства у сфері закупівель та / або копії рішень

  суду про виконання результатів процедури закупівлі

  недійсними.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  безстроково

  строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить 1 рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

  Умови оплати праці

  посадовий оклад 5500 грн,

  надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ,

  надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)

  Термін подачі заявок : 2021-09-17

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява