Консультант SAP ММ
Метинвест Диджитал
Житомир, Житомирская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Metinvest Digital українська ІТ-компанія, що спеціалізується на цифровий трансформації великого бізнесу та реалізує проєкти в Україні, Європі та Північній Америці.

Ми розробляємо, впроваджуємо та підтримуємо комплексні ІТ-рішення з побудови наземної та хмарної інфраструктури, розвитку інформаційних систем, системної інтеграції, міграції даних, кібербезпеки та захисту інформації.

Необхідні навички : Знання роботи та налаштувань системи SAP Знання процесів Закупівель (Закупівля послуг, Закупівля ТМЦ, облік запасів) Досвід роботи з технічною документацією Читання ABAP програм на базовому рівні, знання SAP таблиць та інструментів для іх аналізу Англійська Fluent Обов'язки : Супровід програмного забезпечення SAP напрямок MM (Закупівлі) Консультація користувачів по роботі в системі SAP напрямок MM (Закупівлі) Навчання користувачів роботі в системі SAP напрямок MM (Закупівлі) Написання інструкцій для користувачів по роботі в системі SAP напрямок MM (Закупівлі) Виконання налаштувань системи (ведення довідників - рахунків, складів і ін.

здійснює первинне тестування і документування змін Що ми пропонуємо : Конкурентну заробітну плату з гнучкою системою премій Офіційне працевлаштування та захищеність згідно КЗпП Медичне страхування Корпоративний мобільний зв'язок, який сплачується компанією Періодичні корпоративні заходи, в тому числі і спортивні Переваги роботи в нашій компанії : Професійний розвиток в масштабних, складних та унікальних проєктах цифрової трансформації Взаємодія з професійною та проактивна open minded командою Офіційне працевлаштування та захищеність згідно Законодавства України Конкурентна заробітна плата +бонуси Можливість працювати в офісі або віддалено Медичне страхування та індивідуальний соціальний пакет Корпоративне навчання + професійна сертифікація за рахунок компанії Корпоративна бібліотека та онлайн курси від світових університетів Періодичні корпоративні заходи, в тому числі і спортивні.

Якщо Вас цікавить кар'єрний та професійний ріст в нашій компанії, а також вдосконалення професійних навичок разом з нашою командою, ми з радістю розглянемо Ваше резюме.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява