Менеджер з продажу
Supplax
Украина, Киев
1 днів тому
source : Jobs.ua

Вітаємо, наш майбутній кандидат!В умовах, колиукраїнцям в усьому світі допомога особливо необхідна, ми працюємо длятого, щоб тобі було комфортно працювати у будь-якому куточку світу.

Та створили ще більше робочих місць у нашій компанії.Ми заснована українцями компанія Supplax, що займається ремонтами будинків в Америці.

На даниймомент у нас є 3 відділи продажів, але так як кількість містта напрямків, у яких ми працюємо почало збільшуватись ми шукаємо собів команду Sales Manager, які володіють англійською мовою на рівні С1Що ти отримаєш, працюючи з нами : Рівень заробітку, який зможеш контролювати сам (оклад+%).

 • Середня ЗП у компанії становить $;Щоденну практику англійської з американцями;Уроки англійської 1 2 рази на тиждень всередині компанії;
 • Навчання з продажу з досвідченим тренером;Робота лише з ГАРЯЧИМИ лідами;Можливість працювати віддалено, починаючи з 16 : 00;
 • Навчання за розробленою програмою на платформі за зручним для тебе графіком;Перша виплата ЗП уже за тиждень роботи;А тепер кого ж ми шукаємо : Для нас критично важливе є володіння англійською мовою на рівні С1.

  Хороше володіння комп’ютером (працюємо в СRM та з гугл таблицями)Досвід у продажахЧекаємо на ваші анкети та резюме : bit.ly / 3hudMZU

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява