Керівник відділення
Керівник відділення
Николаев, Николаевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Що ми пропонуємо : Стабільний дохід : 24000 грн. Бонусна система, яка залежить від успішності відділення, на яку ви напряму впливаєте Професійну реалізацію : ПриватБанк заохочує і підтримує ваші ідеї.

Амбітні керівники відділень продовжують кар'єру керівником проекту або напрямку Роботу у великому банку : 22 мільйони клієнтів, впізнавані продукти та зручні умови Інноваційність та технологічність : електронний документообіг, робота з планшетами, сучасні програмні комплекси Широка мережа відділень - ви можете працювати поруч з домом Професійний колектив зі спільними цінностями Привабливий соцпакет : медичне страхування, пільгове кредитування, консультаційні послуги з юридичних питань, забезпечення безпеки працівників та членів їх сімей (програма 'Захист'), корпоративний мобільний зв'язок Ми вміємо не тільки працювати, а й повноцінно відпочивати! Ми проводимо веселі корпоративні свята і заходи для любителів здорового способу життя Що необхідно робити?

Залучати нових клієнтів у банк Продавати банківські продукти та послуги Впливати на ефективність співробітників відділення та його прибутковість Компетенції : Вища освіта (економіка, юриспруденція, сфера управління) Досвід роботи на керівній позиції у банківській сфері Навички активних продажів, уміння проводити переговори та презентації

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява