Оператор заправних станцій
GLUSCO UKRAINE
Васильков, Киевская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

GLUSCO - українська дочірня компанія, що входить до швейцарської групи Glusco Energy SA та керує мережею прогресивних та інноваційних автозаправних комплексів, оголошує конкурс на вакансію : Оператор заправних станцій Функціональні обов'язки : - Забезпечення високоякісного обслуговування клієнтів відповідно до корпоративних Стандартів обслуговування.

 • Утримання благоустрою та чистоти на території АЗК. Вимоги до кандидатів- Привітність, люб'язність та бажання працювати з людьми.
 • Високі комунікативні здібності та клієнтоорієнтованість.- Досвід та бажання працювати у сфері обслуговування та забезпечувати високій рівень послуг для клієнтів.
 • Кожному працівнику компанія пропонує : - Офіційне працевлаштування та дотримання вимог законодавства.- Конкурентну оплату праці.

 • Гнучкий графік роботи і можливість поєднувати різні сфери життя.- Професійне навчання згідно зі Стандартами компанії.- Можливість кар'єрного зростання, що прямо залежить від результатів роботи.
 • Ми раді будемо бачити в своїй команді відповідального працівника з бажанням працювати, навчатися і розвиватися! За довідками звертайтесь : 063-396-21-22 Юлія Стань частиною успішної команди!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява