Директор по продажам
FiberLink
Гадяч, Полтавская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Компанії ФайберЛінк , для подальшого її розвитку, в гарний колектив та в гарний офіс з особистим кабінетом, шукаємо досвідченого керівника відділу продажів, котрий зможе організувати цей відділ та мотивувати колег на виконання плану продажів!Ти підійдеш, якщо : - твій вік від 25 років;
 • чоловік / жінка без різниці;- маєш досвід роботи в продажах на керівних посадах від 1 року;- маєш лідерські якості та вмієш доносити свою думку до людей;
 • відповідальність перш за все;- працюєш на результат.- Твоєю роботою буде виконання плану продажів компанії, виконання фінансових показників, навчання колективу продажам, збільшення конверсій по всім показникам, організація рекламних кампаній, організація продаж з усіх каналів комунікацій (b2b, b2c, вхідні дзвінки, абон.
 • відділи, холодні дзвінки, прямі продажі, соц мережі та інші), ставити плани відділу та слідкувати за їх виконанням.- Заробітня плата буде конкурентною серед таких посад та буде складатися зі ставки, а також з бонусів та премій за виконання плану продажів компанії.

 • Резюме присилайте на мою ел. пошту : откликнуться . Опишіть свій досвід роботи та бажаний рівень заробітноі плати! Чекаємо на ваші резюме!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява