Керівник служби безпеки на ЛЦ
Клевер Сторс
Луцк, Волынская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми дружна команда, що з 2012 року розвиває мережу маркетів Сім23. Команда, що вірить у швидку та смачну їжу, ароматну каву та задоволених гостей.

Сім23 це сучасні невеликі магазини в форматі convenience store , що буквально перекладається як зручний магазин , і це найпопулярніший формат роздрібної торгівлі.

 • Ми шукаємо в команду відповідальну людину, яка буде розділяти цінності нашої компанії та жити життям колективу.Вимоги : - вища освіта (бажано юридична, економічна);
 • досвід роботи в правоохоронних органах;- відповідальність, результативність, здатність до навчання та бажання розвиватись;
 • комунікативні та організаційні вміння.Обов’язки : - розгляд та прийом рішень по актах (недовіз, пересорт та ін.);- робота із зовнішніми крадіями;
 • виявлення та припинення зловживань;- співпраця з правоохоронними органами- інші обов’язки пов’язані із забезпеченням безпеки складу.
 • Умови роботи : - офіційне працевлаштування;- навчання та розвиток;- система знижок;- соціальний пакет.За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном : 0958812000 Валентин.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява