Інженер з охорони праці в м. Авдіївка
«Исма Групп КР»
Украина, Авдеевка
5 днів тому
source : Jobs.ua

ТОВ ІСМА ГРУП КР - стабільне та успішне підприємство, яке стрімко розвивається, запрошує на роботу : Інженера з охорони праці в м.

АвдіївкаВимоги до кандидата : -Вища освіта-Досвід роботи по професії від 3-х років-Знання нормативно-технічної документації з охорони праці та техніки безпеки -Досвід роботи з контролюючими органами бажаноОбов’язки : -Створення та підтримка контролю охорони праці на дільниці.

 • Ведення нормативно-технічної документації з охорони праці та техніки безпеки ,-Надання звітності з охорони праці.-Забезпечення працівників посвідченнями з охорони праці та посвідченнями на спеціальні види робіт.
 • Забезпечення робочих місць журналами з охорони праці та пожежної безпеки.-Організація та проведення навчань і перевірки знань з питань охорони праці, протипожежної безпеки та електробезпеки-Здійснення регулярних перевірок на відповідність вимог нормативно-правових актів з охорони праці та пожежної безпеки.
 • Контроль за проходженням медичних оглядів працівників-Виконання доручень керівника.Умови роботи : -стабільна робота-офіційне працевлаштування- заробітна плата : 20000грн+ премія - забезпечуємо проживання для іноородніх. Чекаємо на Ваше резюме
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява