Помічник юриста
PrimoCollect
Львов, Львовская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми - фінансова компанія PrimoCollect Group - вже більше 14 років займаємось професійним стягненням проблемної заборгованості.

Шукаємо спеціаліста( можливо студента зі ступенем бакалавра) який має юридичну освіту, добре орієнтується в цивільному праві і хоче отримати досвід роботи в сучасній фінансовій компанії.

Тебе чекають такі завдання : - Опрацювання реєстру боржників з метою стягнення заборгованості в рамках виконавчого провадження відповідно до визначених критеріїв.

 • Ознайомлення та аналіз справ боржників;- Підготовка та подання відповідних заяв, звернень до Суду, ДВС та приватних виконавців- Виїзди на прийоми до державних і приватних виконавців;
 • Участь в проведенні виконавчих дій; Ми пропонуємо : - графік роботи з 8 : 00-17 : 00 з понеділка по п'ятницю- корпоративні розваги та навчання- кар'єрний ріст Надсилай резюме - домовимось про співбесіду і обговоримо деталі!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява