Торговий представник без авто
ФОП Шевчук О.М.
Украина, Запорожье
2 дня назад
source : Jobs.ua

Торгово-виробнича компанія проводить набір персоналу по вакансії торговий представник.Обов'язкиЗбір замовлень у закріпленому районі і продаж продукції у торгові точки по попереднім замовленням.

збільшення об'ємів продажу.Підтримування асортименту продукції компанії в торгових точках.Ведення клієнтської бази в актуальному стані.

Вимоги : Досвід роботи не є обов'язковою вимогою - компанія проводить тренінги, корпоративне навчання та стажування працівниківЦілеспрямованість, орієнтація на результат.

Відповідальність.Умови : ЗП від 12500 грн. / міс.Додаткові грошові преміальні виплати по підсумкам роботи, а також цінні бонуси та ін.

Компенсація мобільного зв'язкуТренінги і навчання, реальна можливість професійного розвитку.Прозорі перспективи кар'єрного росту.Іногороднім надається житло.

Сообщите об этом задании
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Подать заявку
Мой email
Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
Продолжить
Форма заявки