Торговий представник без авто
ФОП Шевчук О.М.
Украина, Запорожье
15 годин тому
source : Jobs.ua

Торгово-виробнича компанія проводить набір персоналу по вакансії торговий представник.Обов'язкиЗбір замовлень у закріпленому районі і продаж продукції у торгові точки по попереднім замовленням.

збільшення об'ємів продажу.Підтримування асортименту продукції компанії в торгових точках.Ведення клієнтської бази в актуальному стані.

Вимоги : Досвід роботи не є обов'язковою вимогою - компанія проводить тренінги, корпоративне навчання та стажування працівниківЦілеспрямованість, орієнтація на результат.

Відповідальність.Умови : ЗП від 12500 грн. / міс.Додаткові грошові преміальні виплати по підсумкам роботи, а також цінні бонуси та ін.

Компенсація мобільного зв'язкуТренінги і навчання, реальна можливість професійного розвитку.Прозорі перспективи кар'єрного росту.Іногороднім надається житло.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява