Менеджер з оренди (нерухомість)
Аптека АНЦ
Полтава, Полтавская область
17 годин тому
source : Jobs.org.ua

Привіт! Лідер ринку України Національна мережа аптек АНЦ , ШАР , Копійка , Благодія . Зараз наша мережа це понад 900 аптек.

Ми перші роботизовані аптеки в Україні і на цьому не зупиняємося. Ми шукаємо людей, які вміють справляти враження і закохані в свою справу.

 • Можливо, це саме ти? Вимоги : досвід ведення переговорів з топ-менеджерами, супроводу договорів; компетентність в первинних бухгалтерських документах;
 • вища освіта та досвід роботи на аналогічній позиції. Обов’язки : Забезпечення виконання плану по розвитку відкриття аптек в Полтаві та Полтавській області.

  Переговорний процес з власниками приміщень. Здійснення збору інформації про регіональний ринок (кількість і профіль господарюючих суб'єктів в регіоні, кількість населення, загальний рівень цін і співвідношення заробітної плати, основний споживчий попит, ін.

  Аналіз інформації про регіональний ринок і на основі результатів аналізу розробка стратегії за поданням товарів (послуг, робіт) в регіоні.

  Координація своєї роботи з центральним офісом підприємства, забезпечує виконання керівних вказівок і розпоряджень керівництва центрального офісу.

  Складання, узгодження і виконання службових записок з усіх питань, пов'язаних з діючими аптеками. Робота з орендодавцями з поточних питань, вирішення конфліктних ситуацій.

  Укладання договорів з орендодавцями. Проведення оглядів об'єктів нерухомості. Ведення переговорів по телефону з орендодавцями.

 • Участь у відкритті / закритті торгових точок. Надання звіту про виконану роботу керівнику відділу. Приєднавшись до нас, ти отримаєш : роботу в команді професіоналів;
 • можливість особистого та професійного росту; офіційне працевлаштування з першого робочого дня; соціальні гарантії; цікаві завдання і можливість креативу.

  Стань частиною нашої сім'ї і відкрий свій потенціал! Ми дбаємо про своїх співробітників і хочемо надихати їх на нові досягнення, тому разом ми сильніше і успішніше! Сподіваємося на твій внесок в активність і справжню турботу про колег і клієнтів, відкритість і комунікабельність, відповідальність і винахідливість.

  Залишилися питання? Надсилай своє резюме, телефонуй!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява