Головний державний ревізор – інспектор відділу планових перевірок оподаткування фізичних осіб управління податкового аудиту (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
Нова державна служба України
Харьков, Ukraine
6 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освітавища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Досвід роботине потребує

Володіння державною мовоювільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

Проведення документальних (планових та позапланових) перевірок платників податків, зборів, внесків та державного мита, нерезидентів та представництв нерезидентів.

Надання пропозицій щодо визначення ризиків несплати податків для відбору платників податків до документальних планових перевірок.

Застосування штрафних (фінансових) санкцій за порушення податкового, валютного законодавства, законодавства про збір і облік єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, за результатами документальних перевірок платників податків (єдиного внеску) у межах компетенції.

Забезпечення складання протоколів про адміністративні правопорушення стосовно посадових осіб платників податків-юридичних осіб, платників податків-фізичних осіб у випадках, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення за результатами документальних перевірок, винесенням (винесення у разі необхідності) постанов у межах компетенції.

Організація формування повідомлень про підозрілі фінансові операції, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, у разі виявлення таких операцій під час проведення перевірки.

Здійснення участі у межах компетенції у супроводженні судових справ та у судових засіданнях, підготовка необхідних документів, вивчення та аналіз, у разі необхідності, судової практики відповідно до функціональних повноважень структурного підрозділу.

Проведення комплексу робіт із застосування адміністративного арешту (арешту) майна та коштів на рахунках платників податків за наявності обставин, визначених ст.

94 Податкового кодексу України, та / або зупинення видаткових операцій на їх рахунках у банках, у межах компетенції структурного підрозділу.

Здійснення організації взаємодії у межах компетенції із структурними підрозділами ГУ та іншими територіальними органами ДПС.

Робота в АІС Управління документами реєстрація документів у власних картотеках, сканування та розсилка документів власної кореспонденції на адресу структурних підрозділів ГУ ДПС області.

Дотримання Конституції України, Законів України від 10 грудня 2015 року 889-VIII Про державну службу , від 14 жовтня 2014 року 1700-VII Про запобігання корупції та від 01 червня 2010 року 2297-VI Про захист персональних даних , Положення про Головне управління ДПС у Харківській області, затвердженого наказом від 12.

11.2020 року 643 Про затвердження положення про Головне управління ДПС у Харківській області , наказу від 02.09.2019 року 52 Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної податкової служби , Положення про відділ.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Умови оплати праці

посадовий оклад 5500 грн. Надбавки, доплати премії та компенсації відповідно до статті 52 Закон України від 10 грудня 2015 року 889-VIII Про державну службу , надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами)

Термін подачі заявок : 2021-06-18

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява