Водій зі своїм пасажирським мікроавтобусом
Greative Mind
Львов, Львовская область
23 хвилин тому
source : Jobs.org.ua

Ми знаємо, що ти шукаєш роботу, яка приноситиме задоволення. У нас точно буде цікаво!Швидше ознайомся з інформацією про нашу компанію за посиланням : https : / / greativemind.

comЗараз ми знаходимося у пошуку водія зі своїм пасажирським мікроавтобусом (бажано від 12 місць), готовим стати частиною великої та дружної команди.

 • Оплата : 25 000 грн. на місяць + компенсація палива.Що потрібно робити : - розвозити співробітників зі Львову до області та назад (близько 20 хвилин у дорозі);
 • за потреби закуповувати реквізит для зйомок у магазинах міста та забирати посилки з поштового відділення.Нам важливо, щоб ти : - був досвідченим водієм, який добре знає місто;
 • мав гарне почуття гумору та легкий характер;- мав пасажирський мікроавтобус бажано не менше 12 посадочних місць;- любив командну роботу.
 • Маленький тест на уважність у супровідному листі, коли залишатимеш відгук на вакансію, напиши кодову фразу Хочу в Greative Mind .

 • Якщо ми попросимо тебе написати нам на імейл, або в месенджер, також напиши кодову фразу в тексті повідомлення.З нами ти : - станеш частиною класної команди та популярного проекту;
 • забудеш, що таке рутинна та нудна робота;- отримаєш гідну оплату 25 000 грн. на місяць + компенсацію палива.Локація : центр Львову.
 • Графік роботи 5 / 2 вівторок-субота, вихідні : неділя, понеділок.Цікаво? Залишай відгук або пиши, вказавши назву вакансії, що зацікавила, в зручний для тебе месенджер : - Telegram GreativeMindHr- Viber 0931189915Частину прибутку компанії буде перенаправлено на допомогу людям, які постраждали від війни.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява