Торговый представитель с авто
Bayadera Group
Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Баядера Групп- найбільший національний холдинг, який спеціалізується на виробництві та реалізації високоякісної алкогольної продукції (ТМ Хлібний дар , Козацька рада , Перша гільдія , продукція ТМ Коблево , ін.

Найбільший імпортер світових алкогольних брендів, ексклюзивний представник в Україні продукції світових лідерів : Hennessy, Diageo, Remy Cointreau, Latvijas Balzams, Mast-Jagermeister.

Стабільна Компанія з 29-річною історією, лідер алкогольної сфери, оголошує про відкриття вакансії : Торговий представник, Городенківський напрямок Вимоги : Д / р в активних продажах не меньше 2р.

Хороші комунікації з клієнтами; Наявність власного автомобіля та прав керування; Комунікабельність, наявність лідерських якостей, ініціативність, відповідальність.

 • Посадові обов, язки : Виконання планових показників та пріоритетів; Забезпечення кількісної та якісної дистрибуції; Контроль дебіторської заборгованості;
 • Основи мерчандайзингу. Компанія пропонує : Стабільну роботу в великій Компанії; Достойну та своєчасну оплату праці; Дружній, професійний колектив;
 • Цікаві та амбіційні задачи; Навчання та можливість кар'єрного росту; Компенсаційний пакет : амортизації автомобіля + витрати на бензин, моб.

  тел. Шановні кандидати, якщо Ви хочете стати невід ємною частиною нашого професійного колективу та впевнені, що відповідаєте вимогам щодо даної посади - чекаємо Ваше резюме із зазначенням рівня заробітної плати.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява