Керівник з розвитку виробництва
DOPOMOGA Ukraine
Львов, Львовская область
5 годин тому
source : Jobs.org.ua

Наш клієнт, вітчизняна виробнича компанія, лідер у галузі розробки електроно-механічних комплексів, у зв’язку з розширення діяльності в Україні, оголошує конкурс на вакансію : Керівник з розвитку виробництва.

 • ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ : Організація розробки та виробництва високотехнологічної електроно-механічної продукції; Управління персоналом, навчання, мотивація;
 • Робота з технічною документацією; Оптимізація та автоматизація процесів виробництва; Забезпечення якості виробництва. ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА : Вища технічна інженерна освіта;
 • Досвід роботи на аналогічній посаді з електроно-механічним обладнанням; Знання новітньої високотехнологічної продукції; Досвід управління командою від 1-го року;
 • Вміння працювати з технічною англомовною документацією; Вміння самостійно працювати, приймати рішення, націленість на результат.

  УМОВИ РОБОТИ ТА ОПЛАТИ : Компанія пропонує офіційне працевлаштування в штат, конкурентний рівень доходу, компенсаційний пакет, професійний розвиток та навчання.

  Будь ласка, зверніть увагу, що відправляючи резюме на електронну адресу DOPOMOGA Ukraine, Ви даєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних з метою підбору та забезпечення персоналом компаній - замовників агентства.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява