HR Manager
ZONE3000
Львов, Львовская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

ZONE3000 це міжнародна IT компанія. Головна локація в Україні знаходиться у Харкові. Також у нас є представництва у Дніпрі та Львові.

Ми надаємо клієнтську підтримку для проєктів, які займаються реєстрацією доменних імен, Web-хостингом, а також SSL сертифікатами (це розміщення, збереження та захист інформації).

Через війну в Україні ми внесли ряд змін до нашої корпоративної культури : наразі припинено співпрацю з клієнтами з росії та рб.

Також компанія активно підтримує нашу країну в боротьбі проти загарбників. Навіть у такий скрутний час, ми готові відкривати вакансії і запрошуємо в команду амбіційну та проактивну людину на позицію HR Manager.

Будемо раді співпрацювати з професіоналом, який вміє спілкуватись з людьми, хоче реалізувати чіткі та ефективні hr-процеси, а також прагне вивести командну роботу на новий рівень.

Якщо ви налаштовані розвивати компанію, колектив і, звісно, себе ми чекаємо на ваше резюме. Вимоги : Досвід роботи на позиції HR Manager або People Partner в IT компанії (від 3-х років) Сертифікат про завершення IT HR курсів Знання hr-метрик Аналітичні здатності та системне мислення Досвід у вирішенні конфліктних ситуацій Грамотна усна і письмова мова Відповідальність і організованість Знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate Буде плюсом : Навички у рекрутингу та сорсингу Навички коучингу Захоплення психологією Лідерський досвід Обов’язки : Оnboarding & offboarding (hr-процедури та допомога менеджерам відділів з новачками) Проведення 1 : 1 мітингів та командних зустрічей Проведення та аналіз online-опитувань Допомога у вирішенні проблемних ситуацій в командах (комунікації, процеси, орг.

питання) Робота з нововведеннями (коректне донесення та впровадження необхідної інформації у командах та індивідуально) Забезпечення внутрішніх комунікацій та розвиток корпоративної культури Ми пропонуємо : Гнучкий графік роботи Оплачуваний лікарняний та відпустка Декретна відпустка Можливості для розвитку та зростання Молодий колектив і відкрита, доброзичлива атмосфера Заняття англійською мовою (Speaking Clubs, Grammar Lecture, Boardgames) А після завершення воєнного стану : Дисконтна програма для співробітників, спрямована на надання знижок і особливих умов від партнерів компанії Абонемент до спортзалу Футбольна, волейбольна та баскетбольна команди, настільний теніс Корпоративні вечірки та тімбілдинги Затишне представництво Фруктові дні, чай, кава, і молоко з вітаміном D : ) Якщо вакансія зацікавила чекаємо на ваше резюме : )

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява