Продавець-консультант відділу "Інструмент" (Борщагівка)
Леруа Мерлен Україна
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Леруа Мерлен міжнародна компанія-рітейлер, відома і визнана в усьому світі. Ми спеціалізуємося на торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла.

Леруа Мерлен входить до складу ADEO міжнародної холдингової групи, яка об'єднала 35 автономних компаній в 12 країнах Азії, Європи і Південної Америки.

Ця мережа постійно зростає.Наша сильна сторона наш коллектив! Ми команда, яка завжди підтримує своїх співробітників.Чому саме в нас Ви маєте працювати?

 • Ми пропонуємо роботу в новому магазині- Офіційну заробітну плату- Медичне страхування- Безкоштовне харчування- Безкоштовну уніформу- Корпоративні телефони- Корпоративне навчання- Знижки співробітникамЧим Ви будете займатись?
 • Зустріч та обслуговування клієнтів у відділі- Надання кваліфікованої консультації клієнтам щодо товарів- Забезпечення наявності товарів у відділі згідно правил магазину, викладка товарів- Здійснення продажів товарів клієнтам- Інформування клієнтів щодо додаткових товарів, які є необхідними для реалізації проекту клієнтаЩо ми чекаємо?
 • Досвід роботи вітається, але не обов’язковий- Бажання та вміння працювати з клієнтами- Комунікабельність та доброзичливість- Вміння справлятися зі стресовими ситуаціями- Готовність працювати в команді- Бажання розвиватисьНаш графік : - Змінний графік : 5 робочих / 2 вихідних перша зміна з 07.
 • 00 до 16.00, друга зміна : з 13.00 до 22.00- Плаваючі вихідніПриєднуйтесь до команди професіоналів вже зараз!Чекаємо на Ваше резюме !

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява