Головний спеціаліст командування Черкаського об єднаного міського ТЦК та СП
Нова державна служба України
Черкассы, Черкасская область
10 годин тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВища юридична освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавраСтаж роботи від 3-х роківВільне володіння державною мовою Вимоги до компетентностіВпевнений користувач ПК (Microsoft Word, Microsoft Excel, MS Office, Internet)Діалогове спілкування (письмове і усне), виваженість, здатність концентруватись на деталях, адаптивність, вимогливість, навички розв’язання проблем, уміння працювати в командіВідповідальність, чесність, тактовність, готовність допомогти, емоційна стабільність, контроль емоцій Посадові обов'язкиГоловний спеціаліст командування зобов’язаний : 1.

Брати участь в організації та забезпеченні виконання законів та інших нормативно-правових актів.2. Подавати військовому комісару пропозиції щодо вирішення правових питань військово-адміністративної, господарської, економічної та соціальної діяльності військового комісаріату.

3. Приймати участь у підготовці проектів наказів та інших документів правового характеру.4. Перевіряти відповідність вимогам чинного законодавства, наказам та іншим нормативно-правовим актам Міністерства оборони України і Генерального штабу Збройних Сип України проектів наказів.

5. Забезпечувати контроль за наявністю, обліком і зберіганням текстів законів та інших нормативно-правових актів та своєчасне внесення змін до них, а також ведення довідкової роботи по нормативних актах, виданих у військовому комісаріаті.

6. Разом з відповідними підрозділами брати участь у проведенні заходів щодо зміцнення військової, трудової, фінансової і договірної дисципліни, надає правову допомогу військовослужбовцям та працівникам з питань їх службової діяльності.

7. Брати участь у контролі та забезпеченні правильного застосування законодавства про проходження військової служби, про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, норм трудового, житлового, пенсійного, інших законодавств, що стосуються прав і законних інтересів військовослужбовців та працівників Збройних Сил України.

8. Брати участь в організації і проведенні роботи, пов’язаної із підвищенням рівня правових знань військовослужбовців і працівників РВК, інформує про законодавство, роз’яснює існуючу практику його застосування, дає консультації з правових питань.

9. Брати участь в організації та проведенні правової підготовки військовослужбовців та працівників Збройних Сил України.10.

Не розголошувати персональні дані інших осіб, що стали відомі у зв’язку з виконанням посадових обов’язків Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтрокове призначення на посаду шляхом укладення контракту на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праціоклад 5300 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія Термін подачі заявок : 2020-11-09

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява