Машиніст екскаватора
Військова частина Т0500
Украина, Чернигов
10 годин тому
source : Jobs.ua

Требования : Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю. Наявність посвідчення тракториста-машиніста.

Відсутність медичних протипоказань щодо придатності до керування транспортним засобом відповідної категорії. Без вимог до стажу військової служби (роботи)Обязанности : Самостійно виконує меліоративні роботи з допомогою екскаваторів з ковшем до 0,4 куб.

м, а також роторним екскаватором з ковшем до 73 кВт (100 к. с.), грейдерів, скреперів, корчувачів та інших землерийних і будівельних машин, які агрегатуються з тракторами потужністю до 73 кВт (до 100 к.

с.). Здійснює монтаж та демонтаж навісного обладнання, яке агрегатується з тракторами, і навісного обладнання екскаваторів та інших установок.

Розробляє та переміщує грунти різних категорій при різній глибині розроблення, пошарово відсипає їх під час створення насипів, здійснює планування площ за заданим профілем та мітками.

Условия : чоловіки від 18 до 40 років без наявності кримінальної та адміністративної відповідальності. Гарантоване повне соціальне, речове та медичне забезпечення.

Можливість безкоштовного отримання вищої освіти, кар'єрне зростання.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява