Технічний фахівець з налаштування техніки
Eldorado
Покровск, Донецкая область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Наша крутокоманда у пошуках технічного фахівця із налаштування техніки.Нам потрібна людина-інженер, людина-чарівник, людина-знавець, закохана у свою справу.

Людина, яка може налаштувати будь-яку програму із заплющеними очима, яка розмовляє з технікою на одній мові, яка інтуїтивно знаходить серце проблеми і влучно її нейтралізує.

Ти будеш створювати крутозавтра собі й покупцям, а саме : - Налаштовувати і тестувати цифрову техніку- Встановлювати ліцензійне ПЗ- Консультувати покупців та продавати послуги- Ділитись досвідом і навчати торговий персоналОдним словом, ти станеш підкорювачем техніки, ну просто як Гендальф, і приборкаєш всі побутові прилади та електроніку ще краще, ніж Адріано Челентано.

Ти будеш крутим технічним фахівцем із налаштування техніки, якщо : - Маєш досвід роботи у налаштуванні та тестуванні цифрової техніки- Маєш бажання працювати в компанії, яка робить покупки українців вигідними, корисними та просто крутими- Маєш активну життєву позицію та бажання розвиватись- Націлений на результат- Ти відповідальний, комунікабельний та здатний до швидкого навчання- Ти in live with побутова техніка та електронікаПереходь за посиланням і проходь співбесіду з нашою крутопомічницею ELSA https : / / t.

me / EldoradoStaffAssistantBotВмикай свій успіх в Eldorado!#eldodreamjob #eldoradohappydays #eldomakers #томущомиСЕКСІ #вмикаємокрутозавтра

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява