Агроном-бригадир
Сірук А.А., ФОП
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

У садовий центр Лізгард шукаємо Агронома-БригадираАдреса садового центру : Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Гурівщина, вул.

Київська 58 Б (33км Житомирської траси, 30 км від Києва).Контактний телефон : Людмила Потапова 0673287343Вища агрономічна освіта або середня спеціальна.

Досвід роботи в даній сфері не менше 1 року.Особисті якості : аналітичний склад розуму, організованість, самостійність, комунікабельність, націленість на результат, відповідальність, не конфліктність, здатність постійно розвиватись у даній сфері, ініціативність, активність.

Обов’язки : організація робіт з обробітку ґрунту, посадки, вирощування, поливу, обрізки, черенкування, підгодівлі і захисту плодово-ягідних, декоративних та хвойних рослин на земельних ділянках садового центру, виконання доручень керівника з питань роботи садового центру.

Графік роботи з 8 00 до 18 00. Вихідний один у тиждень плаваючий.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява